agne%cc%87-alesiute%cc%87

Agnė Alesiūtė

LIETUVIŠKŲ EKOLOGIŠKŲ PRIESKONIŲ SĖKLŲ PAKUOTĖ

Pagrindinė darbo idėja – sudaryti galimybę žmonėms, neturintiems idealių sąlygų ir žinių, patiems namuose užsiauginti ekologiškų žolelių. Galima rinktis iš 7 rūšių prieskonių. Nusipirkęs šią sėklų pakuotę, vartotojas iškart gauna į vokelį telpantį sulankstomą vazonėlį, bei informacinį lankstinuką, kuriame aprašyta, kaip užsiauginti prieskonį, kokios jo vaistinės savybės, kur tinka jį vartoti (pridedamas ir vienas receptas). Šį lankstinuką vėliau patogu laikyti vazonėlio kišenėlėje. Kiekvienas tekstas iliustruotas skirtingomis tikslinėmis iliustracijomis, kurios padeda geriau įsiminti informaciją.

Taip pat visi prieskoniai, priklausomai nuo to, pagal ką yra atpažįstami (žiedus, lapus ar sėklas), turi atskirą grafiką. Pakuotė yra ekologiška: vazonėliui naudojamas PLA plastikas, kuris suyra per 160 dienų, todėl jaunus prieskonius galima su visu vazonėliu sėti į žemę.

Vokeliui ir lankstinukui siūloma naudoti rudą perdirbtą ekologišką popierių. Šią pakuotę galima laikyti ir suvenyru ar simboline dovana, nes jos vertė žymiai didesnė: ekologiškų prieskonių išauginimo sąnaudos gana didelės, tačiau vartotojui garantuojamas sėklų daigumas ir kokybė.

Kontaktai:
agne.alesiute@gmail.com

 

 

Vilniaus Dailės Akademijos
Kauno dailės fakultetas Dizaino katedra

Doc. Virgilijus Trakimavičius