Jaunojo-dizainerio-prizas-2024-_ANDREIA-Garcia

Andreia Garcia

Andreia Garcia yra architektė, kuratorė, tyrėja, redaktorė ir profesorė, įgijusi daktaro laipsnį Lisabonos architektūros mokykloje.

Andrea yra studijos „Architectural Affairs“ įkūrėja ir bienalės „Art(e)Facts Knowledge“ direktorė. Ši Portugalijoje vykstanti bienalė kviečia menininkus, architektus ir dizainerius iš viso pasaulio bendradarbiauti su Beira Interior regiono amatininkais bei drauge kurti šiuolaikinį meno paveldą, daugiausia dėmesio skiriant regiono plėtrai ir tradicijų interpretavimui.

A. Garcios studijos darbai buvo ne kartą įvertinti įvairiuose dizaino konkursuose tokiuose kaip Mies van der Rohe premija ir kt. 2023 m. vykusioje 18-ojoje Venecijos architektūros bienalėje A. Garcia kuravo Portugalijos paviljoną „Derlinga ateitis“. Šiame paviljone jaunieji architektai, bendradarbiaudami su įvairių sričių specialistais, pristatė nehierarchinio, dekolonizuoto, sveiko ir teisingo rytojaus modelį.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.