Jaunojo-dizainerio-prizas-2024-Clara-Tosi-Pamphil

Clara Tosi Pamphili

Clara Tosi Pamphili – įvairiapusiška taikomųjų menų profesionalė, kuri savo praktikoje jungia meną, dizainą, architektūrą, madą bei kiną ir taip atspindi italų kūrybiškumo esmę.

Būdama didžiausio Italijos muziejų centro „PalaExpo“ viceprezidente, Clara prižiūri parodas ir spektaklius net trijuose centro padaliniuose. C. Tosi Pamphili yra renginio „A.I. Artisanal Intelligence“ sumanytoja ir kuratorė. Bendradarbiaujant su muziejais ir galerijomis, šis renginys siekia skatinti Italijos amatų išsaugojimą ir populiarinimą.

2005–2010 m. C. Tosi Pamphili vadovavo Kostiumo ir mados akademijai, o šiuo metu yra kurso vadovė mados ir kostiumo katedroje NABA. Ji taip pat dėstė mados dizaino istoriją ir tyrimų technikas Kostiumo ir mados akademijoje bei Romos Ludovico Quaroni architektūros fakultete.

Būdama kostiumų ateljė „Sartoria Farani“ kuratore ir pagrindine „Annamode Tailoring“ figūra, C. Tosi Pamphili bendradarbiauja su įvairiomis Romos kostiumo dizaino įmonėmis, kuria pasaulines parodas ir projektus mados bei kostiumo tema. Clara konsultuoja meno parodų organizatorius „Mondomostre“ ir rašo apie madą, kostiumą bei kiną žurnale „Artribune“.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.