DANUTA ŠIMELYTĖ

Decode

Vilniaus dizaino kolegija
Darbo vadovė Jurgita Januškevičiūtė

Daugelis žmonių jaučia poreikį tobulėti ir tai yra natūralu kiekvienam, tačiau labai maža dalis sugeba tai daryti. Viena iš priežasčių yra ta, kad daugelis abejoja savo sugebėjimais. Tobulėjimo procesas nėra lengvas, jis reikalauja drąsos rizikuoti, būti atviriems naujoms patirtims, klysti, o visa tai reiškia, kad nebebus saugumo jausmo, kuris labai svarbus kiekvienam. Taip pat socialinė bei kultūrinė aplinka savo normomis riboja žmonių saviraiškos galimybes.

Tai kolekcija apie saviraiškos paieškas, kuri apima drąsą būti su savimi pačiu, nepriklausomybę nuo aplinkos, savęs, bei savo kūniškumo ir kitų priėmimą tokiais, kokie yra, natūralumą ir paprastumą. Kolekcija skirta realizuojantiems arba ieškantiems savęs realizavimo būdų, norintiems priimti save tokiais kokie yra su savo silpnybėmis ir trūkumais bei fiziologija.

Trukdžius, kurie stabdo saviraiškos procesą išreiškiau per klasikinį kostiumą, kuris simbolizuoja discipliną ir papročius, o potencialą, slypinti viduje, per apatinius drabužius, kurie dažniausiai yra slepiami.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Pagrindinis prizas
  Mados dizainas

  URTĖ KATILIŪTĖ

  Kolekcija GRAM-À-CAPUCHE
  Darbo vadovė doc. Alevtina Ščepanova
  Vilniaus dizaino kolegija
 • Pagrindinis prizas
  Komunikacijos dizainas

  MODESTA ŽEMGULYTĖ

  Asmeninis projektas: Daiktų istorijos
  Darbo vadovas lekt. Marius Žalneravičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Papildomas prizas
  Produkto dizainas

  GRAŽINA BOČKUTĖ

  Sensus
  Darbo vadovas lekt. Deividas Juozulynas
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.