DEIVIDAS KATKUS

Insomnia

Vilniaus kolegija
Darbo vadovė docentė Loreta Gerulaitienė

Šioje kolekcijoje naudojami tam tikri stiliai, pamėgti ,,rebel“ jaunimo. Šie stiliai plačiai žinomi, bei naudojami gatvės madoje, pavyzdžiui fetišistinis, trash’as bei pseudo prabanga. Šie stiliai įgauna pavadinimą Luxuriuos trash – prabangi šiukšlė. Būtent šią stilių samplaiką mes patiriame naktiniame gyvenime, kuriame apstu klubinės kultūros, neatsiejamos nuo narkotikų, šitaip prieiname prie drąsių stiliaus sprendimų, iš kurių sėmėmės įkvėpimo, kuriant kolekciją „Insomnia”.

Jaunimas leisdamas laiką klubuose dažnai išbraukia iš savo gyvenimo miegą, o pastarojo trūkumas ilgainiui sukelia nemigą. Miego sutrikime galime įžvelgti destrukciją, kurios apstu ir visoje kolekcijoje. Jaunas žmogus neturi pakankamai lėšų rengtis dizainerių gaminiais, todėl daro savas interpretacijas, naudodami gaminius iš padėvėtų drabužių parduotuvių, kurie yra derinami su neįprastomis, kartais net iš buityje randamų objektų sukonstruotomis detalėmis.

Ši kolekcija vartotojiškai visuomenei formuoja naują požiūrį į neįprastą madą atėjusią iš „underground“ naktinės kultūros.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Papildomas prizas
  Komunikacijos dizainas

  Pavel Shmeliov

  Vilniaus viešojo transporto navigacija
  Darbo vadovas Aurimas Gaižauskas
  Vilniaus Dizaino Kolegija
 • Pagrindinis prizas
  Komunikacijos dizainas

  MODESTA ŽEMGULYTĖ

  Asmeninis projektas: Daiktų istorijos
  Darbo vadovas lekt. Marius Žalneravičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Komunikacijos dizainas

  Ieva Radzevičiūtė

  Vėl trūksta žodžių – lietuviškų diakritinių ženklų ekspozicija
  Darbo vadovė Justė Brukštutė
  Vilniaus dizaino kolegija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.