DEIVIDAS KATKUS

Insomnia

Šioje kolekcijoje naudojami tam tikri stiliai, pamėgti ,,rebel“ jaunimo. Šie stiliai plačiai žinomi, bei naudojami gatvės madoje, pavyzdžiui fetišistinis, trash'as bei pseudo prabanga. Šie stiliai įgauna pavadinimą Luxuriuos trash – prabangi šiukšlė. Būtent šią stilių samplaiką mes patiriame naktiniame gyvenime, kuriame apstu klubinės kultūros, neatsiejamos nuo narkotikų, šitaip prieiname prie drąsių stiliaus sprendimų, iš kurių sėmėmės įkvėpimo, kuriant kolekciją "Insomnia".

Jaunimas leisdamas laiką klubuose dažnai išbraukia iš savo gyvenimo miegą, o pastarojo trūkumas ilgainiui sukelia nemigą. Miego sutrikime galime įžvelgti destrukciją, kurios apstu ir visoje kolekcijoje. Jaunas žmogus neturi pakankamai lėšų rengtis dizainerių gaminiais, todėl daro savas interpretacijas, naudodami gaminius iš padėvėtų drabužių parduotuvių, kurie yra derinami su neįprastomis, kartais net iš buityje randamų objektų sukonstruotomis detalėmis.

Ši kolekcija vartotojiškai visuomenei formuoja naują požiūrį į neįprastą madą atėjusią iš „underground“ naktinės kultūros.

Kontaktai
deividastemsta@gmail.com
8 630 37 479

15MIN.LT PUBLIKOS
PRIZAS

Vilniaus kolegija
Menų ir technologijų fakultetas

 Docentė Loreta Gerulaitienė