Domas Mikšys

Domas Mikšys yra dizaino agentūros „Andstudio“ kūrybos direktorius ir partneris, kuriantis pragmatiškus ryšius tarp prekės ženklo strategijos ir vaizdinės kalbos. Dizainerio sukaupta profesinė patirtis, dirbant su įvairių sričių kompanijomis, pradedant moderniomis, energiją tausojančiomis organizacijomis ir baigiant nuolat besikeičiančia mados industrija – didžiulė. D. Mikšys rimtai žiūri į kūrybiškumą ir protingai jį naudoja ne tik klientams, bet ir linksmiems, pačių inicijuotiems projektams, pavyzdžiui, kasmečiai „Andstudio“ kūrybiškumo konferencijai ar įvairių šalių agentūrų biurų mainams. „Su aistra vaizdinei kultūrai dirbu įvairiausiuose projektuose – nuo prekės ženklo kūrimo ir spaudos dizaino iki iliustracijų, piktogramų ir dar daugiau“, – sako jis.
2016 m. konkurse jis pelnė papildomą komunikacijos dizaino kategorijos prizą, pateikęs projektą, nagrinėjantį dizainerio kūrybos ir komercijos santykį – „Manifesto utopija”.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.