Dominykas Budinas

PICKIT modulinio pikapo konceptas

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius

Pikapas iš esmės tėra automobilis su atviro tipo bagažine. Kilęs iš Šiaurės Amerikos automobilių tipas paplito visame pasaulyje. Automobilis tiko vartoti tiek asmeniškai, tiek komerciškai. Pikapo bazė puikiai tinka specializuotam transportui, modifikuojant jį dėl pasirinkto tikslo. Atsižvelgiant į platesnes panaudojimo galimybes, pridedant papildomus modulius buvo sugalvota sistema, leidžianti lengvai keisti automobilio paskirtį. Taip susiformavo modulinio pikapo konceptas.

Buvo sprendžiami funkciniai segmentai ir pasirinkti keturi pagrindiniai: atviros bagažinės modulis – plataus spektro panaudojimas; kemperio modulis – kelionės į laukinę gamtą; keleivinis modulis – keleivių transportavimas bekelėje; tralo modulis – transporto priemonių gabenimas. Šiems moduliams prijungti prie važiuojamosios dalies sukurta visiškai automatizuota užkėlimo sistema, paremta nuolydžiu.

PICKIT – tai platforma, suteikianti galimybę automobilį naudoti plačiau.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Komunikacijos dizainas

  Agnė Žiūkaitė

  Intervencinis socialinis projektas „Juoda turi balto“
  Darbo vadovė lekt. Marius Žalneravičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Mados dizainas

  Dora Adomavičiūtė

  NORMÃLIAI
  Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Agota Rimšaitė

  Ipanema
  Darbo vadovas prof. dr. Vytautas Kibildis
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.