Evelina Dailidko

Vinilinių plokštelių grotuvo korpuso dizainas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Darbo vadovas doc. Mindaugas Užkuraitis

Vinilinių plokštelių grotuvai turi turtingą istoriją ir kultūrinę reikšmę muzikos pasaulyje. Atgimusios vinilinės plokštelės ir patefonai parodė, kad jie vis dar turi vietą muzikos industrijoje ir yra vertinami daugelio vartotojų. Suprojektuotas „DKO“ patefonas yra aiškios koncepcijos, pagrįstų techninių sprendimų ir išraiškingos formos produktas. Patefono modelis išsiskiria efektingu dizainu, kuris sujungia meną ir technologijas, sukurdamas patrauklų garso sistemos elementą. Vinilinių plokštelių grotuvas suprojektuotas siekiant įtraukti vartotoją į muzikos klausymosi ritualą, paverčiant procesą lengvai suvokiamu ir intuityviu. Patefone naudojama dirželinė pavaros sistema izoliuoja variklio vibracijas. 

Siekiant pakeisti greitį, tereikia perkelti dirželį. Pagal individualius poreikius galima keisti aliuminio ir disko spalvą.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Mados dizainas

  Rugilė Sadauskaitė

  Militarizmas šiuolaikiniame mados dizaine – kūrybinė funkcionalumo ir iliustratyvumo interpretacija
  Darbo vadovė doc. Justė Tarvydienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Pagrindinis prizas
  Interjero dizainas

  Justė Žvirblytė, Goda Padvelskytė

  (Su)augant. Alksnynės gynybinis kompleksas
  Darbo vadovė doc. Laura Malcaitė
  Vilniaus dailės akademija
 • Dizaino tyrimai

  Pilypas Savickas

  Melitologijos (apiologijos / apikultūros) renesansas: bitininkystės ir dizaino sąveika; išmanioji bitininkystė ir dizaino sprendimai
  Darbo vadovė doc. dr. Rasa Janulevičiūtė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.