Gabija Platūkytė

„Aus baus bus medaus“
Pakuotė ir identitetas medaus įmonei

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas prof. Virgilijus Trakimavičius

Pagrindinė darbo inspiracija – bitė. Logotipe vaizduojamas stilizuoto rašto avilys, derinamas su užrašu. Pakuotėje ir etiketėse atsiranda motyvai glaudžiai susiję su šiuo vabzdžiu. Bitė yra juodai geltona, tad stengiausi išlaikyti šį dviejų spalvų skirstymą visame darbe. Medaus produktų daug, jie diferencijuojami dydžiais – maža, vidutinė bei didelė pakuotės.

Taip pat skirstomi pagal pobūdį – medus, medaus produktai su priedais bei medaus žvakės. Jie atskiriami 2, 3 ar 4 dryžiais ant etiketės. Informacija perkeliama ant papildomos knygutės, kabinamos ant produkto. Pakuotės papildo bendrą vaizdą – atsidaro per šoną, taip sukurdamos sparnelių vaizdą. Viduje esantis stiklainiukas paryškina šį vaizdą savo dryželiais ir taip matome bitę.

Pakuotės papildo bendrą vaizdą – atsidaro per šoną, taip sukurdamos sparnelių vaizdą. Viduje esantis stiklainiukas paryškina šį vaizdą savo dryželiais ir taip matome bitę.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Mados dizainas

  Lina Elmentaitė

  Aplinkos atspindys
  Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Barbora Adamonytė

  Kepsninė / Krosnelė
  Darbo vadovas doc. Povilas Juškaitis
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Justas Petrulis

  Dekoratyvinis etno šviestuvas SODAS
  Darbo vadovė doc. Julija Mazūrienė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.