Gaudrė Murauskaitė

Karjeros (r)evoliucija

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas lekt. Marius Žalneravičius

Pokyčius visuomet lydi nauji ir netikėti rezultatai – ar tai būtų urvinio žmogaus evoliucija, ar Prancūzijos Didžioji revoliucija. Tik pokyčiai lemia tolimesnę ateitį, kuri neišvengiama be evoliucijos ir revoliucijos sąveikos, reikalingos kuriant ir formuluojant originalią novatorišką idėją.

Vizualiosios žurnalistikos principais besiremiančio tyrimo rezultatai atskleidžiami leidinyje „(R)evoliucija“. Jie atspindi pastarųjų dvidešimt penkerių metų Vilniaus dailės akademijos absolventų tolygias ir netolygias keliones po profesines plotmes.

Infografikos plakate-viršelyje konkretūs skaičiai įgauna reikšmę ir nurodo situaciją po studijų šiandienos kontekste, taip pat atskleidžia bendravimo santykį tarp absolventų ir Akademijos. Projektas atkreipia dėmesį į vis ryškesnį ir populiaresnį tarpdiscipliniškumą, kuris dažnai padeda priimti netikėtus, bet originalius sprendimus. Tyrime svarbus kiekvieno absolvento specialybės pokyčio laipsnis ir rezultatas, kurie yra lemtingi kuriant naują ir progresyvią bendruomenę. Leidinys egzistuoja ir elektroninėje erdvėje (planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone), tad tinka inovatyviems smalsuoliams.

Dokumentinio pobūdžio projektas pateikia autentišką medžiagą (atsakymai į klausimus, darbus ar veiklą iliustruojančios nuotraukos), kuri buvo surinkta iš pačių autorių ar nurodytų internetinių puslapių įvairiais komunikacijos kanalais: elektroniniais laiškais, žinutėmis socialiniame tinkle, skambučiais.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Pagrindinis prizas
  Produkto dizainas

  Vita Vaitiekūnaitė

  Baldas, palengvinantis kasdienybę
  Darbo vadovas prof. dr. Vytautas Kibildis
  Vilniaus dailės akademija
 • Pagrindinis prizas
  Komunikacijos dizainas

  Gintarė Čekanauskaitė

  Knygų serija: Ta ribų Lietuva – valstybės samprata
  Darbo vadovas lekt. Marius Žalneravičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Odeta Numgaudytė

  Ekologiška šokolado pakuotė MAYA
  Darbo vadovas lekt. Vytas Palavinskas
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.