Revoliucija

Gaudrė Murauskaitė

Karjeros (r)evoliucija

Pokyčius visuomet lydi nauji ir netikėti rezultatai – ar tai būtų urvinio žmogaus evoliucija, ar Prancūzijos Didžioji revoliucija. Tik pokyčiai lemia tolimesnę ateitį, kuri neišvengiama be evoliucijos ir revoliucijos sąveikos, reikalingos kuriant ir formuluojant originalią novatorišką idėją.

Vizualiosios žurnalistikos principais besiremiančio tyrimo rezultatai atskleidžiami leidinyje „(R)evoliucija“. Jie atspindi pastarųjų dvidešimt penkerių metų Vilniaus dailės akademijos absolventų tolygias ir netolygias keliones po profesines plotmes.

Infografikos plakate-viršelyje konkretūs skaičiai įgauna reikšmę ir nurodo situaciją po studijų šiandienos kontekste, taip pat atskleidžia bendravimo santykį tarp absolventų ir Akademijos. Projektas atkreipia dėmesį į vis ryškesnį ir populiaresnį tarpdiscipliniškumą, kuris dažnai padeda priimti netikėtus, bet originalius sprendimus. Tyrime svarbus kiekvieno absolvento specialybės pokyčio laipsnis ir rezultatas, kurie yra lemtingi kuriant naują ir progresyvią bendruomenę. Leidinys egzistuoja ir elektroninėje erdvėje (planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone), tad tinka inovatyviems smalsuoliams.

Dokumentinio pobūdžio projektas pateikia autentišką medžiagą (atsakymai į klausimus, darbus ar veiklą iliustruojančios nuotraukos), kuri buvo surinkta iš pačių autorių ar nurodytų internetinių puslapių įvairiais komunikacijos kanalais: elektroniniais laiškais, žinutėmis socialiniame tinkle, skambučiais.

Kontaktai:
lakunegaudre@gmail.com
+370 696 43200

 

 

 

Vilniaus dailės akademija
Grafinio dizaino katedra

Lekt. Marius Žalneravičius