Ignas Survila

Paspirtukas PIGEON

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius

Dauguma paspirtukų pagaminti pagal vieną šabloną, kuris neištobulintas iki patogaus ir estetiškai patrauklaus produkto. Esamuose produktuose sulankstymo mazgai yra labai panašūs, skiriasi tik formos, tuo tarpu principas naudojamas tas pats. Stengiantis naujai persvarstyti paspirtuko galimybes, uždaviniai buvo ištobulinti šablono trūkumus, apgalvoti visą vartojimo, paslaugų sistemą bei iš naujo sudominti vartotoją paspirtuku, kaip laisvalaikio ir gyvenimo būdo priemone, padaryti paspirtuką kuo draugiškesnį vartotojui ir nesudėtingai naudojamą.

Pigeon susilenkia vienu kojos paspaudimu, yra kompaktiškas sulanksčius, aptakių formų, todėl patogus naudojimui – niekur nekliūna. Atsisakius nereikalingų detalių, buvo palengvinta bendra produkto konstrukcija, kiek įmanoma sumažintas detalių kiekis. Todėl Pigeon sudaro tik trys esminės dalys: pagrindas, vairas, sukimosi / užsidarymo mazgas. Paspirtuko svoris ~2 kg.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Komunikacijos dizainas

  Ieva Stasevičiūtė

  2015 m. Autorinis kalendorius
  Darbo vadovas prof. Virgilijus Trakimavičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Pagrindinis prizas
  Produkto dizainas

  Povilė Šlepetytė

  High-end klasės garso kolonėlės prekės ženklui Reed
  Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius
  Vilniaus dailės akademija
 • 15min.lt Publikos prizas
  Komunikacijos dizainas

  Gabija Platūkytė

  „Aus baus bus medaus“
  Darbo vadovas prof. Virgilijus Trakimavičius
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.