Jolanta Rimkutė

Jolanta baigė bakalauro bei magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Jau studijuodama kartu su dizainere Ieva Ševiakovaite pradėjo sėkmingai dalyvauti tarptautiniuose mados festivaliuose, iki šiol pristato drabužių kolekcijas įvairiose parodose ir tarptautiniuose projektuose.

Jolanta kartu su Ieva nuo 1997 metų kuria ir pristato kolekcijas kartu. Dirbo lyderiaujančiose Lietuvos lengvosios pramonės įmonėse. 1995-2000 metais prisidėjo organizuojant alternatyvios mados renginį „arMADA“.

Nuo 1998 metų Jolanta kuria kostiumus įvairių Lietuvos teatrų spektakliams.

Nuo 2003 metų kartu su Ieva Ševiakovaite įkurtas prekių ženklas „LT identity“ – kūrybos pakraipa, aprėpianti ne tik drabužius, jų dizainą, bet ir įvairius kasdienius daiktus. Visa šiuose daiktuose atspindi dizainerių tikėjimą, jog čia ir dabar kuriame patys save – naujos tapatybės lietuvį, kurio kišenėse telpa ir pagarba praeičiai ir drąsus žingsnis ateities link.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.