Santykis penktuoju

Jolita Jurčiukonytė

Santykis penktuoju

Projekto tikslas - skatinti žmones išreikšti savo emocijas teksto pagalba, taip išreiškiant ir kuriant tvirtesnius tarpasmeninius santykius. Kadangi, žmogus iš prigimties yra sociali būtybė, kuri negali egzistuoti be kitų žmonių, jam nuolat reikia bendrauti.

Šiandien, bendravimo kokybė yra suprastėjusi, mes apsistatome oficialumo sienomis, dažnai santykiuose ieškome tik naudos. Todėl noriu priminti žmonėms apie nuoširdų, atvirą bendravimą, kai neesame apriboti nei institucijų, nei kokių nors kitų taisyklių ar normų.

Projekto pagrindas yra šriftas. Kitaip, nei bendraujant žodžiu, raštu mes atskleidžiame mažiau emocijų, neturime galimybės perteikti neverbalinį bendravimą, balso toną, intonaciją. Šriftas taip pat mums nesuteikia galimybės keisti vizualinio supratimo apie parašytą tekstą, nes dažniausiai mes neturime galimybės to šrifto pakeisti ir perduoti vizualią žinutės emociją.

Šis projektas suteikia galimybę parašyti žinutę, ją deformuoti, taip suteikiant jai emociją ir išsiųsti žmogui, su kuriuo norime palaikyti geresnius santykius.

Projektui sukurta: šriftas, šrifto deformacijos, internetinis puslapis, kuriame galima sukurti žinutę.

Projekto pristatomasis klipas čia

Kontaktai:

japjolita@yahoo.com

 

 

Vilniaus dailės akademija

Vilniaus fakultetas Grafinio dizaino katedra

Deformacijos Internetinis puslapis Pristatymas_1 Pristatymas_2 Pristatymas_3 Pristatymas_4 Šriftas