Kamilė Korsakaitė

UNIT’E

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovė doc. Miglė Kibildienė

UNIT’E – tai serija septynių objektų, tekstilės furnitūros jungimo detalių, kurių keturi yra tarpusavyje kombinuojami, dėl savo nestandartinių matmenų leidžiančių visame pasaulyje nemokamą žaliavą – nebenaudojamų automobilių saugos diržus – prikelti naujam gyvenimui. Saugos diržai yra viena iš, laimei, nedaugelio automobilių pramonėje neperdirbamų medžiagų (poliesteris), kurios net automobiliui baigus savo gyvenimą laužyne yra vis dar labai kokybiškos.

UNIT’E jungimo detalės skirtos tam, kad saugos diržus būtų galima pritaikyti gaminant tokius produktus, kaip, pavyzdžiui, rankines, kuprines, krepšius ar panašius aksesuarus, kurių konstrukcijai beveik neišvengiamai reikalingi diržai rankenoms, petnešoms ar kitoms aksesuaro konstrukcijoms bei stilistinėms detalėms. Objektus buvo svarbu sukurti mažiau charakteringus ir labiau minimalistinių, aiškių formų tam, kad tekstilės aksesuarų kūrėjams produktą būtų galima kuo plačiau ir įvairiau panaudoti. Svarbu yra tai, kad projektu siekiama ne tik skatinti žmones kurti, bet ir daryti tai tvariai, mąstyti, kokiomis priemonėmis tai daro ir kaip prisideda prie švaresnio rytojaus.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Papildomas prizas
  Mados dizainas

  Barbora Skaburskė

  Giacomo Puccini Opera Turandot
  Darbo vadovė prof. Virginija Idzelytė-Dautartienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Agota Rimšaitė

  Ipanema
  Darbo vadovas prof. dr. Vytautas Kibildis
  Vilniaus dailės akademija
 • Mados dizainas

  Agnė Charašauskaitė

  Prêt–à–porter moteriškų-vyriškų drabužių kolekcija „Virsmas / Alter“
  Darbo vadovė prof. dr. Jolanta Vazalinskienė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.