Kristina Zakaraitė

Dantų atspaudų modelių skeneris XYZ scann

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovė doc. Miglė Kibildienė (bendradarbiaujant su įmone „Elinta“)

Skulptūriškos formos, naujoviško dizaino ir technologijos skeneris „XYZ scann“ – tai odontologų darbą palengvinantis prietaisas, skirtas dantų lanko korekcijoms ar trūkstamų dalių rekonstrukcijoms organizuoti. Prietaisas jungiamas prie kompiuterio.

Futuristinio stiliaus skeneris bus naudojamas laboratorijoje, kur brangus ne tik laikas, bet ir vieta. Todėl skeneris – itin kompaktiškas, greitai veikiantis. Galima skenuoti ir tamsoje – dureles nustūmus į viršų, taip taupoma ir įrenginio užimama vieta. Išformuojama galinė sienelė užtikrina skenerio ventiliaciją bet kokioje pozicijoje.

Pagrindiniai įrenginiai, kuriems reikalingas šalto oro srautas, išsidėstę viršuje, todėl visi likę mechanizmai kaip atsvara sutelkti apatinėje prietaiso dalyje. Atspaudų modelio tvirtinimą užtikrina pasirinktas frezos įrankio montavimo principas. Viena ranka pasukus viduriniąją stalelio plokštumą, trys taškai sinchroniškai apspaudžia dantų atspaudų modelį iš visų pusių.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Pagrindinis prizas
  Produkto dizainas

  Kristina Zakaraitė

  Dantų atspaudų modelių skeneris XYZ scann
  Darbo vadovė doc. Miglė Kibildienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Kristina Bliumkinaitė

  Modulinis šviesos objektas
  Darbo vadovas doc. Albertas Domereckas
  Vilniaus dailės akademija
 • Komunikacijos dizainas

  Monika Janulevičiūtė

  Tapatybės protokolas
  Darbo vadovas prof. Audrius Klimas
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.