Lukas Avėnas

Ako – triratis motociklas

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius

Triratis motociklas „AKO“ sujungia geriausias motociklų (laisvės jausmas, greitėjimas, mažesnės dagalų sąnaudos, palinkimas posūkiuose, vairavimo natūralumas, maži matmenys, paprastesnis parkavimas) ir automobilių (saugumas, galimybė slysti šonu, galimybė važiuoti patogiai bet kokiu oru, galimybė saugiai vežti vaikus) savybes. Siekiame vairuotojams suteikti natūralaus judėjimo jausmą, neprarandant visiškos kontrolės ir taip, užtikrinant saugumą, vairavimą paversti malonumu.

Išskirtines savybes šiai transporto priemonei suteikia ne tik palinkstanti važiuoklė, bet ir inovatyvi išvaizda bei nematyti dizaino sprendimai. Variklis, kaip ir motocikluose, yra transporto priemonės išorėje, todėl jį lengva remontuoti arba išvis pakeisti. Taip mes pasiliekame galimybę naudoti ir elektrinius variklius ir prikelti senesnių motociklų variklius naujam gyvenimui ir išnaudoti bet kokias naujas variklių technologijas, kurios atsiras artimoje ateityje. Durys yra nustumiamos atgal ir galima važiuoti su atidarytomis.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Pagrindinis prizas
  Mados dizainas

  Morta Nakaitė

  Eksperimentinė kolekcija apie nebylią,švarią, jautrią būseną
  Darbo vadovė doc. Loreta Gerulaitienė
  Vilniaus kolegija
 • Papildomas prizas
  Komunikacijos dizainas

  Domas Mikšys

  Manifesto utopija
  Darbo vadovas prof. Marius Bartkus
  Vilniaus dailės akademija
 • Pagrindinis prizas
  Produkto dizainas

  Lukas Avėnas

  Ako – triratis motociklas
  Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.