1. Reprezentacinė nuotrauka

LUKAS KUČINSKAS

Psora

PSORA – tai medicininių prietaisų rinkinys skirtas žvynelinės gydymui bei žmogaus kūno higienos palaikymui. Psora fur prietaisas skirtas pleiskanų nusiurbimui iš plaukų bei drabužių. Žmogus, sergantis žvyneline, susiduria su didele pleiskanojimo problema, o tai sukelia daug diskomforto.

Prietaisas veikia su AAA tipo baterijomis, kurios įstatomos viršuje, po dangteliu esančioje ertmėje ir įjungiamas su mygtuku. Pleiskanos iššukuojamos su priekyje esančiomis šukomis ir susiurbiamos į talpą, kuri po naudojimo nuimama ir pleiskanos išberiamos.

Psora labe prietaisas skirtas tepti vaistiniais kremais žvyneline pažeistą odą pasiekiamose ir nepasiekiamose kūno vietose bei galvos plaukų zonoje. Sergantysis dažnai turi teptis, kas užima daug laiko, nes, norint apsaugoti odą nuo hormoninių kremų pertekliaus, tepimas turi būti labai tikslus.

Prietaisas susidaro iš 4 dalių, kurios prieš naudojimą surenkamos į vieną bendrą. Priekinę jo dalį sudaro ratukas, su kuriuo yra tepamas kremas, o viršutinė, slankiojanti dalis, skirta praskleisti plaukus tepant kremu. Vidurinėje korpuso dalyje įstatoma srieginio mechanizmo principu veikianti talpa, skirta kremui. Naudojimo metu talpos rankenėlė pasukama į priekį ir kremas patenka ant ratuko. Tepant kremą sunkiai pasiekiamose kūno zonose prietaisas prailginamas slankiojančia rankenėle.

Kuriant prietaisų dizainą dėmesys buvo skiriamas jų patrauklumui ir paprastumui. Pati odos liga dažnai asocijuojasi su nešvara ir gėda. Detalių šviesi spalva primena modernius, jaunatviškus, minimalistinius medicininius prietaisus.

Kontaktai
lukas.kucinskas@gmail.com
8 699 78 833

Vilniaus dailės akademija
Vilniaus fakultetas
Dizaino katedra

Lekt. Deividas Juozulynas

Psora Labe

Psora Fur

Psora Labe naudojimas

Surinkimas

Psora Fur naudojimas

Sudedamosios dalys copy

L1002667