Milda Šiulytė

Socialinės komunikacijos projektas „Mintys ir refleksijos Ease“

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovė prof. Aušra Lisauskienė

„Ease“ – tai socialinės komunikacijos projektas, siekiantis atkreipti dėmesį į vis augantį skaičių „Y“ kartos žmonių, kenčiančių nuo kasdienės įtampos, nerimo, streso ir kitų neigiamų jausmų, vedančių prie įvairių psichinės sveikatos sutrikimų. Vizualinio projekto centre – autentiški jaunų žmonių tekstai ir vaizdai, atspindintys jų vidinius konfliktus, kuriais siekiu paskatinti žmones analizuoti savo mintis ir nelikti abejingiems kitų išgyvenimams.

Dalijimasis mintimis, lūkesčiais, nuomone ar jausmais stiprina tarpusavio ryšį su mus supančiais žmonėmis ir – svarbiausia – padeda geriau suprasti save patį. Kartais paprastas klausimas „Kaip tu iš tiesų jautiesi?“ gali būti kelias į kito žmogaus pažinimą bei jo vidinį išsilaisvinimą.

Taip pat projekte pristatoma internetinės platformos koncepcija, kurioje žmogus gali anonimiškai dalytis savo spontaniškomis mintimis ir būti išklausytas. Jei negali apibūdinti savo savijautos vienu žodžiu – naudok daug. Kas vyksta tavo galvoje? Kaip tai verčia tave jaustis?

Kalbėjimas apie savo jausmus nėra silpnumo ženklas – tai būdas rūpintis emocine ir psichine sveikata.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Mados dizainas

  Dora Adomavičiūtė

  NORMÃLIAI
  Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Papildomas prizas
  Komunikacijos dizainas

  Eglė Bačianskaitė

  Vidinio tilsmo kambarys
  Darbo vadovas doc. Ramūnas Banys
  Vilniaus dailės akademija
 • Papildomas prizas
  Mados dizainas

  Barbora Skaburskė

  Giacomo Puccini Opera Turandot
  Darbo vadovė prof. Virginija Idzelytė-Dautartienė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.