Milda Šiulytė, Ease

Milda Šiulytė

Socialinės komunikacijos projektas „Mintys ir refleksijos Ease“ /
Social communication project “Thoughts and reflections Ease”

„Ease“ – tai socialinės komunikacijos projektas, siekiantis atkreipti dėmesį į vis augantį skaičių „Y“ kartos žmonių, kenčiančių nuo kasdienės įtampos, nerimo, streso ir kitų neigiamų jausmų, vedančių prie įvairių psichinės sveikatos sutrikimų. Vizualinio projekto centre – autentiški jaunų žmonių tekstai ir vaizdai, atspindintys jų vidinius konfliktus, kuriais siekiu paskatinti žmones analizuoti savo mintis ir nelikti abejingiems kitų išgyvenimams.

Dalijimasis mintimis, lūkesčiais, nuomone ar jausmais stiprina tarpusavio ryšį su mus supančiais žmonėmis ir – svarbiausia – padeda geriau suprasti save patį. Kartais paprastas klausimas „Kaip tu iš tiesų jautiesi?“ gali būti kelias į kito žmogaus pažinimą bei jo vidinį išsilaisvinimą.

Taip pat projekte pristatoma internetinės platformos koncepcija, kurioje žmogus gali anonimiškai dalytis savo spontaniškomis mintimis ir būti išklausytas. Jei negali apibūdinti savo savijautos vienu žodžiu – naudok daug. Kas vyksta tavo galvoje? Kaip tai verčia tave jaustis?

Kalbėjimas apie savo jausmus nėra silpnumo ženklas – tai būdas rūpintis emocine ir psichine sveikata.

Kontaktai
mildasiu@gmail.com
8 653 75 422

2017
PRIZAS

Vilniaus dailės akademija
Vilniaus fakultetas
Grafinis dizainas

Prof. Aušra Lisauskienė

1_reprezentacine2 3 5 6 7