Petras Navickas

Petras Navickas

INDIVIDUALIZUOTI SOCIALINIAI KODAI

„Individualizuoti socialiniai kodai“ – tai internetinė aplikacija, leidžianti suburti šeimos narius, draugus ir kitus vartotojus prie nuosavo tinklo, dalintis bei filtruoti viešinamą informaciją. Naudodama įvestus atsakymus, simbolių ir ženklų sistema geba sukurti apytiksliai 4 milijonus modernių, asmeninį herbą primenančių kodų ir unikalias, santykius žyminčias jungtis. Projekto tikslas – patobulinti žmonių bendravimą virtualioje erdvėje ir skatinti asmenų identifikaciją vizualiomis priemonėmis.

Kodas yra vartotojo identifikavimo ženklas, sukuriamas interaktyvios registracijos metu. Klausimoatsakymo būdu gauta informacija paverčiama simboliais ir patalpinama tam tikrose kodo dalyse. Šios dalys paskirstomos pagal socialinius prioritetus.

Šis procesas padalintas į 7 žingsnius. Kiekviename žingsnyje pasirenkamas vienas simbolis, kaip atsakymas į užduotą klausimą. Informacija yra užkoduojama grafiniais ženklais, kurie sudaromi pagal loginę sistemą remiantis ideografinių kalbų pagrindu, kultūrų simboliais bei šiuolaikine semantika.

Atsakius į visus klausimus, aplikacija sukuria asmeninį herbą, kuris kartu su aprašymu, bei herbo vaizdu nusiunčiamas į nurodyta el.paštą.

Prisiregistravus aplikacijoje, vartotojas patenka į langą-tinklą, suburtą iš giminės, draugų ir kitų prijungtų vartotojų (dalyvių).

www.i-s-k.lt*
*planšetiniams kompiuteriams

Kontaktai:
hi@petrasnavickas.com
www.petrasnavickas.com

 

2012
PRIZAS 

 

Vilniaus Dailės Akademijos
Vilniaus fakulteto
Grafinio dizaino katedra

Lekt. Marius Bartkus