Petras Navickas

Individualizuoti socialiniai kodai

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas lekt. Marius Bartkus

„Individualizuoti socialiniai kodai“ – tai internetinė aplikacija, leidžianti suburti šeimos narius, draugus ir kitus vartotojus prie nuosavo tinklo, dalintis bei filtruoti viešinamą informaciją. Naudodama įvestus atsakymus, simbolių ir ženklų sistema geba sukurti apytiksliai 4 milijonus modernių, asmeninį herbą primenančių kodų ir unikalias, santykius žyminčias jungtis. Projekto tikslas – patobulinti žmonių bendravimą virtualioje erdvėje ir skatinti asmenų identifikaciją vizualiomis priemonėmis.

Kodas yra vartotojo identifikavimo ženklas, sukuriamas interaktyvios registracijos metu. Klausimoatsakymo būdu gauta informacija paverčiama simboliais ir patalpinama tam tikrose kodo dalyse. Šios dalys paskirstomos pagal socialinius prioritetus.

Šis procesas padalintas į 7 žingsnius. Kiekviename žingsnyje pasirenkamas vienas simbolis, kaip atsakymas į užduotą klausimą. Informacija yra užkoduojama grafiniais ženklais, kurie sudaromi pagal loginę sistemą remiantis ideografinių kalbų pagrindu, kultūrų simboliais bei šiuolaikine semantika.

Atsakius į visus klausimus, aplikacija sukuria asmeninį herbą, kuris kartu su aprašymu, bei herbo vaizdu nusiunčiamas į nurodyta el.paštą.

Prisiregistravus aplikacijoje, vartotojas patenka į langą-tinklą, suburtą iš giminės, draugų ir kitų prijungtų vartotojų (dalyvių).

KITI NUGALĖTOJAI

 • Produkto dizainas

  Vilius Juodžiukynas

  Baldas – objektas
  Darbo vadovas lekt. Renatas Šukys
  Vilniaus dailės akademija
 • Papildomas prizas
  Mados dizainas

  Birutė Simokaitytė

  Simbolis. Plaukai
  Darbo vadovė prof. Jolanta Talaikytė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Ainė Petrulaitytė

  Ekologiška transporto priemonė
  Darbo vadovas doc. Povilas Juškaitis
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.