Pierre Foulonneau

Pierre Foulonneau

Pierre’as Foulonneau – Prancūzijoje gyvenantis pramoninis dizaineris. Jo studija įsikūrusi Nante, Prancūzijos Atlanto vandenyno pakrantėje, kur jis projektuoja ir konsultuoja įvairius tarptautinius prekių ženklus ir pramonės partnerius. Dizainerio studijos veikla apima įvairius projektus, ypač daug dėmesio skiriama buities prekėms ir stalo indams. Pierro tikslas – kurti sąžiningus, gražius, funkcionalius ir emocionalius gaminius, kurie ilgam įsitvirtintų žmonių gyvenime.

Tarp jo klientų yra tokie prekių ženklai kaip „Emko“, „Hilke Collection“, „Paşabahçe“, „RigTig by Stelton“ ir „Riva Brazilian Luxury“. Jis taip pat yra nuolatinis dizaino patarėjas ir projektinių užduočių vadovas l’Ecole de Design Nantes Atlantique.

2017 m. jis gavo geriausio naujoko „Eve’s Watch“ apdovanojimą už Sekford laikrodį Type 1A ir 2022 m. „Bronze A’ Design Award“ apdovanojimą už vazą „Riva Leaf“.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.