Povilė Šlepetytė

High-end klasės garso kolonėlės prekės ženklui Reed

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius

High-end namų audio aparatūros klasė iš kitų išsiskirianti savo kokybe ir kaina. Jos tikslinė naudotojų grupė yra garso kokybės entuziastai, todėl projektuojant šios klasės garso aparatūrą svarbu inovatyvūs sprendimai.

Kolonėlės korpuso forma buvo 27 koreguojama atsižvelgiant į garso sklidimo charakteristikas, vidaus sandarą ir technines galimybes.

Kabančios kolonėlės koncepcija sukurta ieškant būdo statiškai ir masyviai kolonėlei perteikti muzikos nesvarumą ir abstraktumą. Kabinimo principas pagrįstas vibracijų perdavimo kietais kūnais stabdymu jungiant skirtingas medžiagas: vibracijos pereidamos iš vienokio tankio medžiagos į kitokio tankio medžiagą praranda inerciją ir visiškai nuslopsta.

Akustiškai miręs rėmas savo medžiagiškumu užkerta kelią vibracijų sklidimui. Kolonėlės korpusas kabinamas ant odos diržų ir jungiasi su smėliu pildytu metaliniu rėmu turinčiu medžio ar plastiko intarpus. Tokiu būdu vibracijos sustabdomos prieš joms pasiekiant pagrindą, ant kurio stovi kolonėlė.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Papildomas prizas
  Produkto dizainas

  Ignas Survila

  Paspirtukas PIGEON
  Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Mados dizainas

  Ugnė Martinaitytė

  CosmoJesus
  Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Produkto dizainas

  Vilius Dringelis

  Lopšys Gegutė
  Darbo vadovė doc. Julija Mazurienė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.