s1

Simona Gluškevičiūtė

42 KVA DRO KOPTERIS BZ-4

Nepilotuojama skraidyklė skirta profesionaliam filmavimui ir stebėjimui. Skraidyklėje įdiegta automatinio valdymo ir skrydžio planavimo sistema maksimaliai supaprastina skraidyklės valdymą. Nereikalauja patyrusio piloto tiksliems skrydžiams, yra iš karto paruošta skrydžiams.

Skraidyklės korpusas pritaikytas transportuoti. Kojos susilenkia ir prisiglaudžia prie korpuso. Kvadrokopterį galima lengvai įsidėti į kuprinę ir keliauti nuo vieno filmavimo objekto prie kito.

Kvadrokopterio projektas kartu yra ir „Atverk – Ateities verslo komanda“ projekto dalis. „Atverk“ projekto tikslas – stiprinti dalyvių žinias ir gebėjimus kurti, vystyti ir įgyvendinti inovatyvių produktų verslo idėjas. Ši inovatyvi verslumo ugdymo sistema jau keletą metų sėkmingai veikia „Demola“ centre Suomijoje. Projekte dalyvauja visų Lietuvos aukštųjų mokyklų I ir II studijų pakopos studentai bei dėstytojai iš KTU, LKKA, VDA, VIKO, VGTU ir VTDK. Projektą kuruoja UAB „Aedilis“. Užduotis – sukurti unikalų produktą, kuris būtų technologiškai pagrįstas ir atitinkantis rinkos poreikius, taip pat paruošti jo verslo planą.

Sukurti kvadrokopterį – komandinis darbas. Komanda buvo sudaryta iš elektronikos, mechanikos, ekonomikos ir dizaino specialistų.

Kontaktai:
gluskeviciute@gmail.com
+370 605 67422

 

2016
PRIZAS 

 

Vilniaus dailės akademija
Dizaino katedra

Doc. Juozas Brundza