Simona Gluškevičiūtė

42 Kva dro kopteris BZ-4

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovas doc. Juozas Brundza

Nepilotuojama skraidyklė skirta profesionaliam filmavimui ir stebėjimui. Skraidyklėje įdiegta automatinio valdymo ir skrydžio planavimo sistema maksimaliai supaprastina skraidyklės valdymą. Nereikalauja patyrusio piloto tiksliems skrydžiams, yra iš karto paruošta skrydžiams.

Skraidyklės korpusas pritaikytas transportuoti. Kojos susilenkia ir prisiglaudžia prie korpuso. Kvadrokopterį galima lengvai įsidėti į kuprinę ir keliauti nuo vieno filmavimo objekto prie kito.

Kvadrokopterio projektas kartu yra ir „Atverk – Ateities verslo komanda“ projekto dalis. „Atverk“ projekto tikslas – stiprinti dalyvių žinias ir gebėjimus kurti, vystyti ir įgyvendinti inovatyvių produktų verslo idėjas. Ši inovatyvi verslumo ugdymo sistema jau keletą metų sėkmingai veikia „Demola“ centre Suomijoje. Projekte dalyvauja visų Lietuvos aukštųjų mokyklų I ir II studijų pakopos studentai bei dėstytojai iš KTU, LKKA, VDA, VIKO, VGTU ir VTDK. Projektą kuruoja UAB „Aedilis“. Užduotis – sukurti unikalų produktą, kuris būtų technologiškai pagrįstas ir atitinkantis rinkos poreikius, taip pat paruošti jo verslo planą.

Sukurti kvadrokopterį – komandinis darbas. Komanda buvo sudaryta iš elektronikos, mechanikos, ekonomikos ir dizaino specialistų.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Pagrindinis prizas
  Produkto dizainas

  Vita Vaitiekūnaitė

  Baldas, palengvinantis kasdienybę
  Darbo vadovas prof. dr. Vytautas Kibildis
  Vilniaus dailės akademija
 • Komunikacijos dizainas

  Gaudrė Murauskaitė

  Karjeros (r)evoliucija
  Darbo vadovas lekt. Marius Žalneravičius
  Vilniaus dailės akademija
 • Mados dizainas

  Alma Teresė Urbonaitė

  Vienos apykaklės istorija
  Darbo vadovė prof. Danguolė Brogienė
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.