Tomas Baranauskas

Kūrybinė-eksperimentinė kolekcija JI

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovė prof. dr. Jolanta Vazalinskienė

Darbo tema – lyčių asimiliacija šiuolaikinėje madoje. Kuriama nauja, konceptuali idealaus grožio samprata, kuri kaip ir mados prigimtis, yra nuolat kintanti, progresuojanti, nepaliaujamai keičianti savo pavidalą, optiškai kurianti naujus fiziologinius siluetus. Sukurtas naujas – frontalinis stačiakampio formos siluetas, kuris fiksuojamas tik pečių linijoje, o slinkdamas žemyn, nepabrėžia pagrindinių taškų. Kiekvienas tekstilinis sprendimas naudojamas pailiustruoti skirtingus moters fiziologinius deformacijos požymius: nuo subtilios simbolinės (vertikalės, aguonos, juoda spalva) peraugant į kraštutinius eksperimentinius (tekstilinis dekoravimas).

Kūrybinės – eksperimentinės kolekcijos JI? pamatinis bruožas bei tikslas – šiuolaikinis, intelektualiai bei vizualiai deformuotas, misticizmo nuotaiką sukuriantis, moters įvaizdis: nuo aiškaus itin klasikinio, peraugantis į dekonstruotą meninę išraišką.

KITI NUGALĖTOJAI

  • Pagrindinis prizas
    Komunikacijos dizainas

    Marija Matiušova

    Taktilinė knyga apie grafinį dizainą
    Darbo vadovė dėst. Dovilė Džervutė
    Vilniaus dizaino kolegija
  • Mados dizainas

    Lina Elmentaitė

    Aplinkos atspindys
    Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
    Vilniaus dailės akademija
  • Papildomas prizas
    Produkto dizainas

    Ignas Survila

    Paspirtukas PIGEON
    Darbo vadovas doc. Šarūnas Šlektavičius
    Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.