cirk

Virginija Valeišaitė

Circus

PIERROT – kultinis Commedia dell'Arte personažas. Dažnai vaizduojams kine, teatre, poezijoje. Tai liūdnasis klounas, ieškantis meilės, atsiskyrėlis, naivuolis, pajuokos objektas, laikomas kvailiu.

ARLEQUIN

Arlequin (angl. Arlecchino) – Commedia dell'Arte veikėjas. Godus, labai apsukrus, narcizas ir savanaudis. Dažnai yra pono pavaldinys ir meilužias keičia tik iš baimės neitikti ponui ar galimybės užsidirbti. Mėgsta konkrenciją ir padarys viska dėl pergalės jausmo.

AKROBATAS

Artistas, kurio pasirodymas reikalauja ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. Akrobatas puikiai žino taisykles ir moka jas apeiti. Nepastebimas, nieko neužkabinantis, mokantis adaptuotis.

Rinkausi modelių konstrukcijas, audinių spalvą ir raštus atspindinčius vaidmenis, tačiau praktiškus, galinčius atlikti ne tik parodomąją, meninę funkciją, bet gali būti dėvimi ir naudojami pramonėje. Kolekcijos “CIRCUS” modeliai buvo kuriami atsižvelgiant į siekį atskleisti personažo unikalumą. Modeliuose skirtingai interpretuojami audinių deriniai, forma, drabužių derinimas, tačiau sukuriamas vientisas kolekcijos vaizdas.

Kontaktai:

virginija.valeisaite@gmail.com
+370 6 031 8007

 

 

Vilniaus dailės akademija
Vilniaus fakulteto Kostiumo dizaino katedra

Prof. dr. Jolanta Vazalinskienė