Virginija Valeišaitė

Circus

Vilniaus dailės akademija
Darbo vadovė prof. dr. Jolanta Vazalinskienė

PIERROT – kultinis Commedia dell’Arte personažas. Dažnai vaizduojams kine, teatre, poezijoje. Tai liūdnasis klounas, ieškantis meilės, atsiskyrėlis, naivuolis, pajuokos objektas, laikomas kvailiu.

ARLEQUIN

Arlequin (angl. Arlecchino) – Commedia dell’Arte veikėjas. Godus, labai apsukrus, narcizas ir savanaudis. Dažnai yra pono pavaldinys ir meilužias keičia tik iš baimės neitikti ponui ar galimybės užsidirbti. Mėgsta konkrenciją ir padarys viska dėl pergalės jausmo.

AKROBATAS

Artistas, kurio pasirodymas reikalauja ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. Akrobatas puikiai žino taisykles ir moka jas apeiti. Nepastebimas, nieko neužkabinantis, mokantis adaptuotis.

Rinkausi modelių konstrukcijas, audinių spalvą ir raštus atspindinčius vaidmenis, tačiau praktiškus, galinčius atlikti ne tik parodomąją, meninę funkciją, bet gali būti dėvimi ir naudojami pramonėje. Kolekcijos “CIRCUS” modeliai buvo kuriami atsižvelgiant į siekį atskleisti personažo unikalumą. Modeliuose skirtingai interpretuojami audinių deriniai, forma, drabužių derinimas, tačiau sukuriamas vientisas kolekcijos vaizdas.

KITI NUGALĖTOJAI

 • Papildomas prizas
  Mados dizainas

  Justina Semčenkaitė

  Kūrybinė drabužių kolekcija „GIRL POWER”
  Darbo vadovė doc. Renata Maldutienė
  Vilniaus dailės akademija
 • Papildomas prizas
  Komunikacijos dizainas

  Domas Mikšys

  Manifesto utopija
  Darbo vadovas prof. Marius Bartkus
  Vilniaus dailės akademija
 • Komunikacijos dizainas

  Otilija Morozaitė

  „Sampyna” – interaktyvi priemonė karo pabėgėlių integracijai Lietuvoje gerinti
  Doc. Robertas Jucaitis
  Vilniaus dailės akademija

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.