Apie

Apie konkursą

„Jaunojo dizainerio prizas“ organizuojamas nuo 2011 m. Kiekvienais metais konkurse dalyvauja apie 60-70 jaunųjų dizainerių. Konkurso tikslas – išskirti ir apdovanoti ryškiausius ir didžiausią potencialą demonstruojančius jaunuosius dizainerius, taip skatinant jų konkurencingumą ir tobulėjimą; taip pat pristatyti jų darbus verslo ir pramonės atstovams bei visuomenei, suteikiant postūmį laimėtojų profesinei karjerai.

APdovanojimai
ir paroda

Apdovanojimų ceremonijos metu paskelbiami geriausieji jaunieji dizaineriai – jie apdovanojami diplomais ir rėmėjų įsteigtais prizais .Iš karto po apdovanojimų ceremonijos atveriamos durys į geriausiųjų konkurso darbų parodą. Kol eksponuojama paroda, rengiami nemokami edukaciniai susitikimai, kuriais siekiama supažindinti su produkto, mados, interjero ir grafinio dizaino bei dizaino tyrimų ypatumais.

Kategorijos

Produkto, mados, komunikacijos, interjero dizaino ir dizaino tyrimų.

Dalyvauti gali

Produkto dizaino, komunikacijos dizaino, mados dizaino ir interjero dizaino kategorijose:

– dizaino krypties bakalauro paskutinio kurso studentai iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų;

– Lietuvos Respublikos piliečiai, studijuojantys dizaino specialybes užsienio aukštosiose mokyklose bakalauro paskutiniame kurse;

Dizaino tyrimų kategorijoje:

– dizaino magistro studijų paskutinio kurso studentai iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

– Lietuvos Respublikos piliečiai, studijuojantys dizaino specialybes užsienio aukštosiose mokyklose magistro paskutiniame kurse.

Prizas

Komisija atrenka po vieną mados, produkto, komunikacijos, interjero dizaino ir dizaino tyrimų pagrindinio prizo laureatą, kuris apdovanojamas 1000 Eur premija ir diplomu.

Statistika

0

EUR prizinis fondas

0

Konkurso dalyviai

0

Parodos dalyviai

0

Parodos lankytojai

Komisija

Konkurso laimėtojus bei parodos dalyvius atrenka komisija, sudaryta iš dizaino srities profesionalų iš užsienio. Komisija darbus vertina pagal keturis svarbiausius kriterijus: originalumą, aktualumą, idėjos potencialą tapti realiu
produktu bei koncepcijos pristatymo būdą.

Rėmėjai ir partneriai

LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. Nuo jų priklauso funkcinis svetainės veikimas ir išvaizda.