IMG_3573

Kamilė Pakalniškytė

Edukacinių priemonių rinkinys priešmokyklinio amžiaus vaikams "Pažink".

Šio projekto... PAVADINIMAS: „Pažink“ (pažink iš arčiau savo aplinką/gamtą).

PROBLEMA: Vaikų užimtumo lauke stoka. Netvarių edukacinių priemonių perteklius. Edukacinių priemonių lauko užsiėmimams stygius.

TIKSLINĖ VARTOTOJŲ GRUPĖ: Priešmokyklinio amžiaus vaikai t.y. (5(6) 6(7) m.) vaikai.

TIKSLAS: Sukurti edukacinių priemonių rinkinį remiantis patyriminiu ugdymo metodu, skatinant daugiau laiko praleisti lauke bei pažindintis su supančia aplinka iš arčiau.

KONSEPCIJA: Vaikai yra smalsūs pasaulio tyrinėtojai ir eksperimentuoja su savo aplinka, norėdami patirti, sužinoti, kas vyksta, kai jie bendrauja su kitais žmonėmis, išbando daiktus bei medžiagas.

IDĖJA: vaikai kartu su savo auklėtojomis eina į žygį/lauką/mišką ir kartu ieško vis skirtingų medžiagų aplinkoje, pvz: smėlis, akmenukai ir pnš. Prieš tai jiems būtų įduotos „taros“ su ertme, kur tai galėtų supilti. Jiems būtų įdomu tirti, ieškoti naujų medžiagų, grįžę kartu, galėtų aptarti ir dalintis savo patyrimais.

NAUDA: nauja, sudominanti priemonė vaikams tyrinėti gamtą iš arčiau bei pažindintis su ja ne vien iš vadovėlių ar pasakojimų bei paveikslėlių. Taip pat lavinama ir smulkioji motorika.

AKCENTUOJAMAS MOMENTAS: išėjimas į lauką, didesnis laiko praleidimas jame, nes ir taip nedaug yra praleidžiama laiko lauke.

REIKŠMĖ: prietaisas vaikus suburtų, jie dalintųsi savo pasiekimais. Įgautų kuo daugiau patirties, nes tada tampa geresni įgūdžiai.

Kontaktai:
https://kamilepakalniskyte.wixsite.com/pakalnute-design
+37062548100
kamilepakalniskyte@gmail.com

Produkto dizainas

Darbo vadovė doc. Julija Mazūrienė